Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnek egy kis segitseget...

Szeretnek egy kis segitseget kerni. Mar egy eve folyassal kuzdok de eddig teljesen normalisnak mondtak mivel se szaga se eros feher szine nem volt. Ma ahogy felkeltem borzsaszto szagu atlatszo folyamosom volt es pisileskor fajt is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar.Ha tudtok valamit tanacsolni kerlek irjatok

2018. júl. 18. 20:13
 1/5 anonim válasza:
45%
Nőgyógyász
2018. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha fáj a pisilés, akkor ott nem nőgyógyászati gond van. Valószínűleg felfáztál, magyarul húgyúti fertőzésed van. Igyál sokat, szedj tőzegáfonya kapszulát, és rendbe fogsz jönni.
2018. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha folyasod is van,akkor valoszinu,hogy nogyogyaszati problema.Nekem is voltak hasonlo gondjaim es az urologusok alltalaba azzal a kerdessel kezdtek,hogy van-e folyasom.Ha azt mondtam igen kuldtek is tovabb.Menj el nogyogyaszhoz,o tud vizelet es huvelykenet tenyesztest is kerni.Egyebkent hol faj pisilesnel?
2018. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A folyás lehet normális is. A legtöbb nőnek minden nap van egy bizonyos menyiségű fehérfolyása, hiszen így tisztul a hüvely.
2018. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már szaga is van,akkor az fertőzés, sőt gyulladás is lehet. Próbáld ki a Vitagyn C hüvelykrémet. Gyógyszertárakban kapható vény nélkül. 6db aplikátor kb.3500,-ft. Ha nem használ, akkor irány a nőgyógyász. Ihatsz közben kamilla teát 3 bögrével naponta, mert az gyulladáscsökkentő.
2018. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!