Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 37,1 fokos vagyok, ez peteérés...

37,1 fokos vagyok, ez peteérés miatt lehet?

Figyelt kérdés

Pozitív ovulációs teszt vasárnap volt, előtte lévő és utána lévő nap full negatív, ahogy ma is...


Mitől ment fel így a hőm? Beteg nem vagyok, egyébként fullosan jól is érzem magam, kivéve, hogy érzem a hőemelkedést, forró a homlokom is és melegem is van tőle...



Mitől van ez? Mi történik ilyenkor ? (Nem babát szeretnék, csak LH teszttel nézem, hogy mikor fog megjönni pontosan ) Pozitív LH teszt utáni 14. napon szokott mindig .


2018. júl. 19. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
EGY érték nem jelent semmi, ahhoz, hogy valamit is lehessen mondani, folyamatosan, minden nap megfelelö körülmények közt kell a hömérsékletet mérni. (Nézz utána)
2018. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem akarok hőmérőzni meg semmit, csak kérdezem, hogy emiatt lehet-e és ha igen akkor mitől, mi történik ilyenkor a szervezetben amitől ez van... a hőm mindig 36-36.5 között van
2018. júl. 19. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Peteérés után a szervezet sárgatestet termel. Ez okozza a magasabb hőt. A peteérésed az első negatív napon lehetett.
2018. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mihez szeretned tudni pontosan. (Baba tervezes, vagy epp fogamzasgatlas miatt, vagy csak a menstruaciod szeretned meghatarozni) De osszefoglalva: A pozitiv teszt elore jelzi az ovulaciot, a ho megemelkedese pedig igazolja, hogy megtortent. Igy utolag 1-2 napra be tudod loni, hogy mikor volt
2018. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!