Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi állhat a sárga hüvelyi...

Mi állhat a sárga hüvelyi folyas hátterében?

Figyelt kérdés

Felnőtt képzésen tanulok, 18 éves vagyok, nincs jelenleg még állásom (egy ideje keresek), és mivel anyagilag kissé rossz helyzetbe kerültünk, a tb-et nem tudtuk fizetni. Így nem tudok sajnos egy kis ideig orvoshoz fordulni. Három hete kezdem el szexuális életet folytatni, természetesen óvszert használunk, de azóta erős, sárga folyásom van, és mivel nem tudom mitől lehet, megijedtem. Orvoshoz még nem tudok sajnos fordulni, de tudna valaki tanácsolni valamit ez ellen ?


Kérlek ne ítéljetek el.



#betegség #nők #hüvely #sárga #sárga hüvelyi folyás
2018. júl. 20. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha viszket es eg is melle, akkor osszeszedhettel valamit.
2018. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A sárga folyás gyulladást is jelezhet. Javaslom neked a Vitagyn C hüvelykrémet. Gyógyszertárban kapható kb.3.500,-Ft. 6 db aplikátor van benne, minden estére egy.

Nekem mindig bevált.

2018. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt mindenképp ki fogom váltani !

A gyógyszer leírásában azt is olvashattam, hogy a vérszegénység is kiváltó oka lehet egy ilyen problémának, és sajnos hosszú ideje küszködők vele ! :(

Viszont az megrémít, hogy jellemző tünetként a :

“hüvelyfolyás, mely híg és bőséges,

szürkésfehér színű,”

van feltüntetve, ugyanis nekem sárga folyásom van és nem híg és bőséges !

2018. júl. 20. 20:07
 4/4 anonim válasza:

Óvszert használtatok?

Mert ha igen, mindenképpen gondolj arra, hogy lehet az a gond, hogy nem bírja a hüvelyi nyálkahártyád a latexet. (Attól, hogy a hüvelyi nyálkahártyádat irritálja, még nem szükséges, hogy egyéb latex anyagból készült termékek /pl. gumikesztyű/ máshol allergiát váltsanak ki.)

Én nagyon későn jöttem rá, hogy a latex alergia okozza ezeket a tüneteket nálam. (Ugyan ilyen tüneteim jelentkeztek.)

Ha nem áll fertőzés a háttérben (nem tapasztalsz egyértelmű jeleket), próbáld kivárni, egyértelműen közösülést mellőzve, hogy elmúljanak a tünetek. (Nekem ez általában 1 és fél, 2 nap volt.) Ha nem múlik el, valószínű más lehet a probléma.

Ha elmúlna, mindenképpen vegyetek egy latexmentes óvszert. A Skin nevű nagyon jó, van belőle 3 fajta, én mindig azt használtam, mert a Durex-ből a latexmentes nagyon drága. Próbáljátek ki, ha nem tapasztalsz semmi ilyen tünetet, ez volt a gond.

Remélem így vagy úgy helyrejön a helyzet. Kitartást!

2018. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!