Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjohet a menstruaciom...

Megjohet a menstruaciom attól, hogy 2 egymást követő napon elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Pénteken es szombaton nem vettem be, viszont ma este mar igen es most este jött meg, 2 órával a bevétel utan. 1 hét múlva fogy el ez a level es Eredetileg 1,5 hét múlva kellett volna megjonnie.
2018. júl. 22. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, megjöhet.
2018. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése mellett nincs menstruáció. Megvonásos vérzés van, ami akkor jelentkezik, amikor nem viszed be a hormont a szervezetedbe (szünet idején). Ha kihagyod a szemeket, a szervezet ugyanúgy elkezd leválasztani a méhnyálkahártyát, mint amikor elkezded a szünetet, és köztes vérzés jelentkezik. Mivel kihagytál 2 szemet, a gyógyszer nem biztos, hogy véd. Szedd tovább a levelet, majd tartsd meg a szünetet, amikor amúgy is kellene.
2018. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jelenleg nincs parkapcsolatom, nem élek szexuális életet lassan 1 éve így nem a védelem miatt aggódtam, csak nem tudtam hova tenni ezt a 2 napot, azt hittem ahhoz talán kevés, hogy vérzés jelentkezzen és azt hittem van valami problema. Azt sem szeretném, ha emiatt az egyszerű 2 napos megfeledkezes miatt borulna a rendszer, holott éppen a menstruacio rendszeressége miatt szedem.
2018. júl. 24. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
De emiatt nem lesz rendszeres a menstruációd, hiszen ha fogamzásgátlót szedsz, nem menstruálsz. :D
2018. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!