Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal a menstruációm utáni napon voltunk együtt. Védekeztünk meg minden. Utána ovulálásomkor barna folyásom volt. Tudom hogy ez normalis csak nekem nem volt még ilyen. És először azt hittem hogy beágyazódási vérzés. Itt elkezdtem ezen stresszelni de nagyon de utána meg napokig barna folyásom volt szóval az nem lehet. Ezután néha elkezdett beszurni az alhasam és morgott a morgott a gyomrom. A folyásom is megváltozott. Eddig mindig elég erős volt, szinte átázott a bugyim. De most alig van. Szinte észrevehetetlen. A menstruációm 4 napja késik. Egyfolytaban melegítő palackot teszek a hasamra és forró vízben ülök hogy megjojjon. De semmi. Nagyon félek hogy terhes vagyok.

16/L



2018. júl. 24. 10:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%

Szerintem menny el egy nőgyógyàszhoz és kérd ki a tanàcsât mert itt olyan emberek vannak akik negatív hozzàszólàsokat írnak...

Jobn ha egy olyan ember véleményét hallgatod meg aki ért hozzà😊😊😊

19 L

2018. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom és köszi. Holnap veszek majd tesztet de most próbálom megnyugtatni magam.
2018. júl. 24. 10:28
 3/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Hogyan védekeztetek?
2018. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Óvszerrel
2018. júl. 24. 10:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Június vége felé voltunk együtt ugye. És nekem először eszembe se jutott hogy terhes lennék. Szóval én elmentem kangoo edzésre, ittam egy keves alkoholt..ha terhes lennék ezek nem okoztak volna már vetélést?
2018. júl. 24. 11:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,szerintem csak azért nem jön meg,mert már rástresszelsz. Nem hiszem,hogy terhes lennél,ha normálisan használtátok a gumit. Viszont tényleg jó lenne megejteni egy nőgyógyászt,már csak az aktív nemi élet miatt is. Voltál már?
2018. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem. Meg nem sikerült ravennem magam. Pedig tényleg már elég régen elmentem volna, de nem megy.
2018. júl. 24. 14:02
 8/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Szinte semmi esélye annak, hogy ez terhesség. Csak stresszelsz, azért nem jön meg.
2018. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) kicsit megnyugottam de holnap azért veszek egy tesztet.
2018. júl. 24. 16:27
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szóval én elmentem kangoo edzésre, ittam egy keves alkoholt..ha terhes lennék ezek nem okoztak volna már vetélést?"

Dehogyis.


Csinálj egy tesztet. Negatív lesz, ez biztos. Ha nem jön meg 30 napon belül, menj nőgyógyászhoz.

2018. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!