Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elegem van már miért nem jön meg?

Elegem van már miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, egy hete késik. Már megjelentek a szokásos "tünetek" előtte, mellfeszülés meg a hasam is fájdogál de nem jön meg! Most volt vizsgaidőszak, lehet az idegeskedés miatt? Van valami praktika amivel meg lehetne hozni házilag??? Már nagyon ideges vagyok!

(Terhes nem lehetek, jelenleg nincs barátom!)

Segítsetek légyszi :(


2010. jún. 19. 12:39
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:

Meleg vizes fürdő, tornázás. Barátnőmnél bevált!

Sok sikert!

17/F

2010. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magad adtad meg a választ - vizsga, stressz... nem kell ezen ennyire görcsölni, majd megjön, hisz ahogy írtad esélyed sincs a terhességre - jó persze kellemetlen a mellfeszülés, görcsölgetés, de ne agyalj rajt, mert akkor megint stresszelsz, és ördögi kör lesz. Nekem is 6 napot késett, biztosan a melegnek is szerepe volt benn.
2010. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Óó egy hét semmi... Nekem volt hogy 20-25 napot késett, nyáron nagy melegben volt ez. De az idegeskedés miatt is késhet
2010. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én érettségi előtt szintén ezzel szenvedtem :(

A stressz, idegesség bizony eltolhatja a ciklust. Ne aggódj, ha túl leszel ezen, megjön. :)


25L

2010. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem semmi komolyabb! Csak elutazok és nem szerettem volna ha pont akkor jön meg :S
2010. jún. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!