Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Mit fog velem...

Mit csináljak? Mit fog velem csinálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy áprilisba(17.-én)mensiztem utoljára, azóta nem akar megjönni. Anyának már mondtam az a válasza hogy majd beáll, még rendszertelen. De már kb 2éve úgy jön meg, hogy 1vagy2 hónap kimarad. Mostmár úgy döntöttem el megyek anya nélkül nőgyógyászhoz, szerintetek jo ötlet? Vagy várjak még? Valamint ha kiírom az utolsó 2év időpontjait amikor megvolt és úgy mutatom meg neki az úgy jo vagy felesleges? Valamint mit fog csinálni velem a nőgyógyász? Hogy fog megvizsgálni, mi a menete az egésznek, segítsetek légyszi nemvoltam még sose.

18vagyok amúgy és 12éves korom óta van meg



2018. júl. 26. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős korára be szokott állni, így szerintem első körben vérvétel+hormonvizsgálat, ha nem vagy szűz akkor rendes nőgyógyászati vizsgálat rákszűréssel és hüvelyi uh-val hogy hátha van ciszta, azért nincs rendszeres vérzés. Legalábbis saját tapasztalatból ennyit tudok mondani, amikor nem jött meg nekem is ezek voltak, a citológia azért kellett hogy nincs e gyulladás, de nekem végül ciszták lettek...Ha felírod az utóbbi években a ciklusodat, az tök jó, sokat fog segíteni a dokinak!
2018. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is kellene menned, az nagyon jó ha pontosan felírod a menzeszeid idöpontját, a vizsgálattól pedig egyáltalán nem kell félni, ha el tudsz lazulni, akkor meg sem fogod érezni, nekem sem fájt soha.
2018. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja igen az kimaradt, hogy szűz vagyok.

Köszönöm a válaszokat, akkor így lesz kiírom.

2018. júl. 28. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!