Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használt valaki terhesen...

Használt valaki terhesen Micovagot?

Figyelt kérdés
Tájékoztatóban azt írják, hogy nem használható. Doki szerint "csak beleírják", de használható. Ezért szeretnék tapasztalatokat. Köszönöm!

2018. júl. 27. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Használtam kétszer fertőzés miatt. Majd 26. héttől be kellett feküdnöm és mivel fogékony vagyok a fertőzésekre (és itt ugye közös fürdő volt idegenekkel), ezért a dokim javasolta, hogy 5 naponta egyet rakjak fel. Semmi gondot nem okozott. Nem lett négy szeme egyik gyerekemnek sem, nem indult be a szülés se előbb tőle stb.
2018. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!Soha nem volt fertőzésem, gombám, így semmi tapasztalatom, hogy mi jó rá, meddig tart, stb.Babásan megtanulom..

Ha a dokik javasolják, akkor csak nem lesz belőle baj. Nálad nem lett. :)

2018. júl. 28. 06:02
 3/4 anonim válasza:
Nekem azt mondta a dokim hogy naponta egyet 🤷🏻‍♀️ De nem merek
2020. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem bevált. Nem lett semmi baj. Egészséges fiam született. Meg azóta egy lány is.. Mindkét terhességem alatt volt gombás-bakteriális fertőzés, de ezek nem veszélyesek a babákra. Szülés után minden bajom elmúlt.
2020. jún. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!