Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúr a szívem, zsibbad a bal...

Szúr a szívem, zsibbad a bal kisujjam. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Szóval, a sportorvos azt mondta még régebben, hogy nem ártana megnézetni a szívem, mert szívritmus zavarom van.

Nem voltunk orvosnál.

Aztán jött az, hogy mindig beszúrt a szívem és volt amikor majdnem összeestem, mert úgy dobogott. Olyan volt mintha a fejembe dobogna. Még mostanába is szokott ilyen lenni.

Viszont ma az történt, hogy láttam egy ijesztő képet -amúgy nagyon bírom ezeket, ezért is nem értem ezt az egészet- és elkezdett iszonyatosan fájni a szívem, nem szóltam senkinek, mert azt hittem, hogy ez is egy ilyen pár mádospercig tartó szúrás lesz, de nem. Egy óráig szenvedtem, nehézkesen áltam föl, zsibbadt az egész bal karom, amikor nem volt oka erre.

Azt még érdemes megemlítenem, hogy sokszor zsibbad a bal kisujjam, akkor amikor azúr a szívem.

Mi lehet ez?



2018. júl. 28. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Hát lehet valami gondod van, de az is lehet, hogy megijesztett az orvos kijelentése és pánikbetegséged alakult ki miatta.

Szóval nem valós tünetek, csak a pánik miatt annak érzed őket. Ami ugyanolyan rossz is tud lenni, mintha valósak lennének.

Mindenesetre egyél valamit, igyál sokat és próbálj megnyugodni.

2018. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Duenna ***** válasza:
Sürgősen keresd fel a háziorvosodat, mondd el a panaszaidat, és ő elküld beutalóval kardiológiai szakrendelőbe, megvizsgálni a szívedet.
2018. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nem ártana tényleg kivizsgáltatnod magad. Egy szívultrahang többet tudna elmondani, mint itt pár idegen, a tünetleírások alapján.

Egyébként meg ezernyi oka lehet. Lehet, hogy tényleg szív eredetű. Lehet, hogy vérnyomás. Lehet, hogy neurológiai probléma. De akár a stressz is okozhatja.

2018. júl. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2018. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívritmus-zavarral sportolhatsz???
2018. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat nem mondott semmit az orvos hogy sportolhatok-e vagy nem, csak azt, hogy ezt meg kéne nézetni
2018. aug. 21. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!