Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valamire kaptam gyulladáscs...

Ha valamire kaptam gyulladáscsökkentőt, az hogyan hat ki egy esetleges másik gyulladásra?

Figyelt kérdés
Az állkapcsomban valami be van gyulladva a fogcsikorgatástól, erre kaptam gyógyszert. Emellett folyamatosan elő-elő jön a fájdalmas vizelés, de többször voltam már vizeletvizsgálaton, urológián, nőgyógyásznál, és nem találtak kifejezett okot a panaszomra. (Nem is néztek meg túl alaposan, de akinek nincs pénze maszekra az hajjjjon meg.) De eléggé olyan tüneteim vannak, minta húgycső gyulladásom lenne, ha ez igaz, akkor arra is ki fog hatni a gyulladáscsökkentő, igaz?
2018. júl. 28. 02:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, hat rá.


Ha pedig nem múlik el a fájdalom, miután az állkapcsod már rendbe jött, akkor menj el egy másik TB-s szakrendelőbe, hátha ott normálisabb orvoshoz kerülsz.

2018. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!