Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barnafolyás már mensinek...

A barnafolyás már mensinek számit? És azt számolni kell?

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 03:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat azt nemtudom en barnazni utana szokttam es akkor tudom hogy mulik. Nekem mindig piros ver koszon elso nap :) remelem segitettem
2018. júl. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem számít annak. A barnázás az alacsony progeszteronszint jele általában.
2018. júl. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

A barnázás normális,ha nem tart 4-5 napig menstruáció előtt és után.Ha most jött meg először,akkor teljesen természetes,hogy nem piros vér jön rögtön,először mindenkinek ilyen színű,azért is,mert kevés a vér mnennyisége,lassabban ürül ki és így több ideje van oxidálódni.

Ha most tapasztalsz ilyet először,akkor ezt már menstruációnak veheted,pár hónapon belül majd erősödik.A későbbiekben attól számold az első napot,amikor már rendesen beindul az piros,erősebb vérzés.

2018. júl. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat
2018. júl. 30. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab óta van menzesz előtt 2-3 nap barnázás. Nem számolom, mert a vérzésem viszont úgy normális ahogy van.
2018. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok
2021. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!