Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ennyi hüvelyvál...

Normális, hogy ennyi hüvelyváladékom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok,19éves vagyok.Segítséget szeretnék kérni tőletek.Neten annyi hülyeséget lehet olvasni hogy elbizonytalanodtam,hogy van valami bajom.

Nem viszket,nincs neki szaga,állaga kicsit folyósabb,színe egy nagyon minimálisan sárgás. Mostanába nagyon sok van,és nem csak akkor ha peteérésem van hanem állandóan.Tudom hogy ilyen mindenkinek van,és ez egy bizonyos mennyiségig normális is,de kezd egy kicsit kellemetlen lenni.Főleg így nyáron tisztasági miatt állandóan megsülök ott lent.

Szóval azt szeretném kérdezni hogy ez normális?sok váladékkal lehet valamit kezdeni?

Köszönöm előre is a válaszokat:)



2018. júl. 30. 18:28
 1/4 Duenna ***** válasza:
Ha nem tiszta fehér, hanem sárgás, akkor azt jelenti, hogy baktérium van benne. Érdemes lenne elmenned a helyi nőgyógyászhoz, ahol kenetet vesznek, mikroszkóp alatt megnézik, és felírnak megfelelő antibiotikumot, vagy hüvelykúpot, ami egy hét alatt rendbe teszi a hüvelyt.
2018. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Nekem ugyan ez van, én azt hittem semmi bajom. Rákszűrésre mentem és akkor mondta az orvos hogy hát ez biza bakteriális fertőzés, kapok antibiotikumot.


Szóval szerintem orvoshoz menj, kérj tenyésztést, és majd kiderül mi áll a sárga szín hátterében.

2018. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Elfogok menni:)
2018. júl. 30. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezek voltak velem is: se szag, se viszketés, csak a sárga váladék, de abból jó sok. Pár napja kiderült, hogy kevert fertőzésem van (gomba + baktérium)... szóval érdemes elmenni, ne halogasd, mert feljebb terjedhet.
2018. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!