Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyre csökkenő, mostmár 20...

Egyre csökkenő, mostmár 20 napos ciklus normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ketsegbe vagyok esve!

A parommal mindig vedekezunk, es meg nem szeretnenk babat.

Miert vagy hogy lehet az hogy miota szexelunk nekek mindig csokken a ciklus napjainak szama? Eloszor 26 volt, ami normalis, aztan 24, 23, es most 20.

Julius 10-en jott meg es ma. Miert? 5-en kellett volna. Ez korai nagyon.

Valakinek van valami otlete mi allhat a hatterben?


2018. júl. 30. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hormonzavarra tippelnék, szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz. A helyedben elmennék nőgyógyászhoz, mert a 20 napos ciklus nagyon nagyon rövid.
2018. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom, de erre mit tud felirni? Fogamzasgatlo?
2018. júl. 31. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt fog, de ha nem szeretnéd nyilván nem azt ad. Szerintem hormonvizsgálatra fog küldeni első körben, mert a fogamzásgátló nem oldja neg a problémát, csak elfedi, és ha abbahagyod, ugynaúgy visszáll a rövid ciklus.
2018. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom!
2018. júl. 31. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban sok orvosnak szokása a probléma elfedésére fogamzásgátlót felírni. Vagy legyinteni, hogy "á, a 20-21 még teljesen jó". :(

Ne menj bele szerintem a tabiba. Csináljatok laborvizsgálatot, női nemi hormonok plusz pajzsmirigy.

2018. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot!
2018. aug. 1. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!