Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg gombám van, vagy...

Tényleg gombám van, vagy valami màs?

Figyelt kérdés
Már régóta előfordult hogyha keveset ittam csípett a vizelet.Ezzel különösebben nem foglalkoztam,mert azt hittem hogy ez enyhébb felfázás és a sok ivás elmulasztja.Ha sokat ittam el is múlt de kb két-három hete felerősödött és anyukámmal és a nővérem melyik(a nővéremnek is ugyanaz a baja mint nekem )mentünk laborvizsgálatra,ahol minden rendben volt,kettő orvos is megnézte úgyhogy a felfázás kizárva.A háziorvosunk először gomba elleni krémet írt fel de nem használt semmit.Aztán visszamentünk és felírt egy gomba elleni tablettát amit heti kétszer szedünk,mellette diétázunk és sokat iszunk mert elvileg candida gombák van,viszont nővérem lassan kettő hete csinálja a diétát és az elején javult az állapota,sőt majdnem elmúlt,de most megint rossz neki pedig ugyanúgy diétázik.Én majdnem egy hete csinálom,de nekem még nem javult.Egyébként a labor eredményre az sincs ráírva hogy gomba,mindenünk teljesen normális."Csak" annyi a gondunk hogy csíp a vizelet,de az állaga nem változott meg semmi ilyesmi,csak csíp.(fiúval még nem voltunk,szóval nem is ilyen jellegű a probléma)Valaki tudja hogy ez mi lehet,vagy valakinek volt/van hasonló problémája?

2018. aug. 1. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál nem voltatok? Hüvelygomba is okozhat húgyúti panaszokat.
2018. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!