Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrég vesztettem el a szüzess...

Nemrég vesztettem el a szüzességem, elég kellemetlen volt az első, de nem annyira, főleg mert nagyon szeretem a barátomat, és eléggé el tudtam lazulni. De ami utána történt, valamiért nem stimmel, miért? .

Figyelt kérdés
Szóval, miután megtőrtént az ominózus eset, nem mentem pisilni ( utólag olvastam, hogy ez fontos ) és,2 napra rá megjött. Ez lehet amúgy, nem lényeges, de leírtam. Aztán észrevettem, hogy valahogy furcsa pisilni, kellemetlen, égető szerű érzés, de " csak" ennyit tapasztaltam, mást semmit. A jövőhéten megyek nőgyógyászhoz ezzel, remélem nem fertőzés ( főleg hogy védekeztünk is) de addig is, jól jöhet bármilyen tanács, vajon ez miért, mitől lehet? 18/l

2018. aug. 2. 23:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
97%
Bekerult egy idegen ph val rendelkezo testresz a huvelyedbe siman lehet gombas reakcio akar van nemi betegsege a pasid ak akar nincs
2018. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Szóval szűztelenítés után fontos pisikélni? Nem értem az összefüggést.
2018. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pisilni elvileg azért kell, mert így kikerülnek a közösülés során bekerülhetett bacilusok, ezt nem egy helyen olvastam.
2018. aug. 2. 23:59
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

# 3/4

Elég rossz helyeken olvasgatsz. Hol vannak ennyire sötétek. Így terjed a hülyeség. Hurrá. Ennyi erővel ki lehetne pisilni az AIDSet is. Nem?

2018. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is volt ilyen a tőzegáfonya tabletta segített.
2018. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

,, Tejóéég! Azt ugye tudod, hogy nem a hüvelyeden keresztül pisilsz? "


Azt ugye tetszik tudni, hogy olyan részen helyezkedik el a húgycső nyílás, ahol a pénisz, a kezek (ujjak) és a nyelv is kényelmesen elérheti?


Ugye tetszik tudni, hogy egy tartalmas aktushoz elengedhetetlenek ezek a szervek?


Ahogy azt is tudjuk, hogy elég sok minden lapul a szájüregünkben és az ujjainkon. Meg azért a nemiszervünkön is.


És hát igen, sokan nem vagyunk annyira igényesek, hogy spontán szex előtt elmenjünk egy részletesen tisztálkodásra.


Egyébként nem mond butaságot a kérdező. Bár arra én sem tenném fel az összes pénzemet, hogy emiatt történt meg a baj. De teljesen felesleges találgatni, az orvos majd mond konkrétumot.

2018. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Te most fogyatékos vagy, vagy igen utolsó? Hólyaghurutnak hívják, amikor feldörzsölődnek baktériumok a húgycsőbe, égő, viszkető érzés, fájó pisilés, blablabla. És igen, ettől alakulhat ki hüvelygomba is. És igen, aktus után nem árt elmenni pisilni, mert az kimossa a baktériumokat a HÚGYCSŐBŐL.
2018. aug. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Spricc, jó, hogy férfiként - merr nyilván az vagy - ennyire sokat tudsz a női anatómiáról :'D


Én is túlestem egy ilyen fertőzésen. Csípő, égető érzés pisiléskor, gyakori vizelési inger. Nekem is azután történt, miután elvesztettem a szüzességem. Elmentem a háziorvoshoz, aki egyből tudta a tünetekből, hogy húgyúti fertőzés, első kérdése az volt, hogy élek - e nemi életet. A háziorvos mondta (de Spricc doktor biztosan jobban tudja), hogy szex után mindig menjek el pisilni, mert így kiürülnek a húgycsőből azok a baktériumok, amik az aktus során odakerültek - merthogy, ahogy már előttem írták, a húgycsőnyílás közel van a hüvelyhez, és bizony könnyen odakerülnek. Írt fel antibiotikumot, pár nap alatt helyrejöttem.


26N

2018. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te hazug :D
2018. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Ne hallgass rajuk. 7 eve ez a bajom. Naszutas felfazas a neve, nekem is az elso szex ota van. Legtobbszor ecoli okozza. Van akinek csak neha jon elo, masnak minden alkalommal (mint nekem is). Ha megint kijon akkor vegye D-Mannost. Ez egyfajta termeszetes “porcukor” habar tabletta formaban is ksphato de a por jobb. Szex utan gyors pisi es zuhany majd egy nagyobb kiskanallal tegyel bele 1dl vizbe es idd meg. 1,5-2 oraig be menj pisilni csak azutan. Szukseg eseten ezt meg egyszer csinald meg. Idovel rajossz hogy neked hogy jo. Az orvosok antibiotikummal gognak tomni ami csak ront a helyzeten... mindegy kihez mesz en mar mindnel voltam, nem tudnak segiteni. A nogyogyasz az urulogushoz kuld, az urulogus nogyogyaszhoz. Ha neked megsem ecoli okozza akkor tovabb kell kutakodnod mert rengeteg dolog okozhatja pl.: gomba, chlamydia... tozegafonyat ne szedj ha szedsz d mannost mert gyengitik egymas hatasat. En a tozegafonyaban nem hiszek, aztan lehet hogy a kevesbe sulyos esetekben hat... az antibiotikum méreg...csak akkor szedd be ha nincs mas megoldas. Sokan dicserik a medveszőlő teat. Sok sikert, remelem te nem jarsz ugy mint en.
2018. aug. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!