Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 25 mmes mehnyalkahartya. Ma...

25 mmes mehnyalkahartya. Ma vagyok a 40. napon es nem jott meg. Ilyen vastagsagnal milyen verzesre lehet vagy kell szamitani? Mitol vastagszik meg ennyire?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnal, es mondta ha nem jon megba kovetkezo heten,akkor ad hormont. Na ezt szeretnem elkerulni nagyon. Minden segitseget orommel fogadnek.
2018. aug. 8. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonàlis oka lehet.Nekem is 25 volt,a hormon se vàlasztotta le.A vérzés a hormon róla volt sok,hormon nélkül sima vérzés volt,ami sokàig tartott és pecsételt.Az eü küret a jó megoldàs rà,plussz megmutatja mi az oka .
2018. aug. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aprilisban volt kuretem, a hormon spiralt szedtek le. Ha kuret lenne a jo megoldas miert nem momdta az orvos? Neked nem valt le?
2018. aug. 8. 06:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vàlt le.Megkapartak,és méhtükrözést csinàltak.Sajnos nekem rossz lett a szövettanom,így még is műtötték utànna.
2018. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh sajnalom.
2018. aug. 8. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!