Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen ha becsipodik valaki...

Ilyen ha becsipodik valaki dereka?

Figyelt kérdés

Csak annyira emlekszek, hogy egyik ismerosom par hetig jarokerettel kozlekedett.

Valamiert erzekeny a jobb oldalam. Olyan neha mintha a derekamnal be lenne akadva es nem birna roppanni. Nyilalgat, szur, van hogy libaboros lesz a jobb labam combig, vagy zsibog az is egy picit. Volt mar eros gorcsom is 1 honapja (meg elotte meg ketszer), akkor nagyon nehez volt mozogni, foleg ha a jobb oldalamat terheltem, lepcsore fellepni, a jobb labamat emelni, vagy jobb kezzel magasra nyulni.


Vannak most is mozdulatok amik altalaban fajdalommal jarnak, peldaul sokaig negykezlab kellemetlen lenni, elkezd szurni valami, vagy a torokules is neha kenyelmetlen. Ilyenkor tornazok picit, ha sikerul ropognom akkor egy darabig jo. Csak minden erosebb fajasnal be vagyok szrva hogy megint begorcsolok.


Idegbecsipodes vagy gerincserv? Volt ultrahang, rontgen, vervetel, azt mondta a doki, hogy mozgasszervi gond lesz, de nem kuldott tovabb sehova, azzal a cimszoval hogy fiatal vagyok en meg ahhoz. Igenam, csak az utolso gorcsom ota minden nap nyilal, ha ezen a rossz oldalamon fekszek akkor nem faj, akkor tok jo. De nem fekhetek egesz nap.


Mi lehet ez?

20/L



2018. aug. 11. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Gerincsérv lehet. Van aki már ezzel születik. Jól karban tartható gyógytornával. Omron tens készülék otthoni használatával. Csodálkozom, hogy nem írtak ki gyógytornát.
2018. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ez lehet sima becsípődés vagy izom ínszalag kiugrás. Én a helyedben megkeresnék egy jó csontkovácsot.
2018. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!