Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Továbbra is fertőzésem lehet?

Továbbra is fertőzésem lehet?

Figyelt kérdés

Antibiotikum kúra után vagyok (méhgyulladás), kaptam probiotikumot is illetve olyan gomba elleni gyógyszert, amit heti 1x kell szedni 4 héten át.


Pár napja elmentem orvoshoz, mert a folyásom nem szűnt meg, illetve borzasztóan fájt a hüvelyem együttlétkor. Azt mondta, vissza kel állítani a hüvelyflórát, és kaptam hüvelyzuhanyt és Vitagyn C-t.


Viszont ma a hüvelyem falán fehér darabokat láttam. Nem büdös, nem is viszket, a külső nemi szervemen meg abszolút semmi sem látható. Ez mi lehet?


2018. aug. 11. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2018. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használod már a hüvelytablettát? Mert annak a darabjait is láthatod ám. Sőt, konkrétan darabokban szokott távozni.

Viszont ha fertőzésed van, akkor egyáltalán nem ajánlott a nemi élet. És a párodat is kezeltetni kéne. Ugyanis hiába kezelnek téged, ha a párodnak átadod, ő meg tünetmentes, de fertőz és visszadobja neked...

2018. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, már használom, esténként teszem fel, de sajnos ezeket a darabokat másnap késő délután láttam. Remélem, tényleg ez az, de azt hiszem jobb, ha visszamegyek az orvoshoz.
2018. aug. 11. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az. Előbb csináld végig a kúrát, nem kell minden szrral a dokihoz rohangálni.
2018. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tabletta még másnap is ürülhet. Sőt, magam is használtam, már abbamaradt a kúra, nem használtam semmit, de még másnap is jöttek tabletta darabok. Szerintem is csináld végig a kúrát, kúra után várj 2-3 napot, ha akkor még gond van, akkor menj vissza orvoshoz.
2018. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!