Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Becsipodott a derekam?

Becsipodott a derekam?

Figyelt kérdés

Ultrahang, rontgen, verkep nem mutat szervi bajt, megis nyilalgat a derekam hetek ota. MRI-re nem kuldott az orvos, szerinte fiatal vagyok a gerincbajhoz.

Faj a derekam a jobb oldalon ha sokaig allok, ha sokaig vagyok lehajolva, sokaig vagyok egy pozban ami kicsit kenyelmetlen. De ha ezen az oldalamon fekszek, semmi bajom. Mitol nyilalhat, szurhat?

Volt hogy be is gorcsoltem, ilyenkor iszonyatosan fajt ha emeltem a jobb labam, vagy magasra probaltam nyulni jobb karral, surgossegin nem csinaltak semmit velem. Mit tegyek, hogy ne fajjon?

20/L


2018. aug. 11. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Reumatológusnál voltál? Ha igen, keress másikat. Ha nem, akkor menj el oda. A várakozási idő elég hosszú (hónapok), így priváttal jobban járnál.

Vagy keress egy jó gyógymasszőrt, sokat segíthet.

2018. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!