Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben szeretnék fogamzás...

Debrecenben szeretnék fogamzásgátlót feliratni, hogyan megy ez?

Figyelt kérdés

Merre találom a klinikán a nőgyógyászatot? Kit kell maj keresnem? Időpontot akkor is kérnem kell ha fogamzásgátlót akarok szedni?

Köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 20. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a Bethlen utcai sztk nőgyógyászatára mész, oda tuti nem kell időpont. én is ott írattam ki pár hónapja. annyi az egész, hogy a betegfelvételnél jelentkezel és felmész a nőgyógyászatra aztán sorszám alapján behívnak és az ott rendelő orvosnak elmondod, miért jöttél.
2010. jún. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Az lenne még a kérdésem hogy fizetni kell a vizsgálatért? Megvizsgál a doki?:)
2010. jún. 21. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy kell, TB alapon megy. úgyhogy TAJ kártyát vigyél magaddal. és igen, meg fog vizsgálni, mert a tabletta felírásához kötelező pl a rákszűrés.
2010. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mennyi ideig tart míg szedni tudom a tabit? ugye meg kell várni az eredményt:) csak azét kérdeztem h vizsgálatra számítsak-e mert nem minden doki lelkiismeretes:S
2010. jún. 21. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
A rákszűrés eredménye kb 3 hét. kéne nézni egy trombózishajlamot meg májfunkciót is vérkép alapján, ennek is kb 3 hét, mire megvan az eredménye. nálam ennyi volt. de ha van rá pénzed, mehetsz magándokihoz is, nála szerintem jóval hamarabb megvannak ez eredmények, de ott fizetned kell érte, nem is keveset. de ezt a 3 hetet ki lehet bírni szerintem. ha minden eredmény rendben, megkapod a receptet.
2010. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az infókat:)
2010. jún. 21. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!