Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy alig menstru...

Mitől lehet, hogy alig menstruálok?

Figyelt kérdés

Most vagyok 17 éves, 12 voltam amikor először véreztem. 3 hónapig rendesen megjött, utána sokáig kimaradt vagy csak jelzésszerűen volt. Ez a mai napig így van, nèha megjön rendesen, nagyon ritkán, de többnyire egyáltalán nem vagy csak inkább véres folyásként, rendszerességnek pedig nyoma sincs. Elég vékony vagyok, de nem egészségtelenül. Eddig úgy voltam vele, majd beáll, de 5 év alatt sem történt meg. Az orvosok pedig csak hasraütésszerűen próbálkoznak különböző fogamzásgátlókkal tömni, de úgy érzem ez már többet árt, mint használ... :(

Valakinek hasonló tapasztalata? Esetleg valami tipp, hogyan lehetne helyrerakni a hormonjaimat a rengeteg fogamzásgátló nélkül?



2018. aug. 20. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló mellett normális hogy alig jön meg, de a rendszertelenség nem.


Kellene egy normális orvos... Tudom ez nehéz ügy, de esetleg egy magán dokihoz nem tudsz elmenni? :/

2018. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami most van,az már nem csak sima megvonásos vérzés?
2018. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló nélkül SEM vérzek. Évek óta ez van, csak nemrég mentem orvoshoz. Egyből magánhoz mentem, már kb. mindenkit megjártam a környéken
2018. aug. 20. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót semmiképp se szedj. Attól konkrétan egyáltalán nem lesz menstruációd, csak megvonásos vérzésed. Tehát a problémádat nem oldja meg. A hormonjaid rendben vannak? Endokrinológus mit mondott?
2018. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy normális orvost,aki tényleg foglakozik veled nem csak fogamzasgatlot akar felírni!
2018. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha alapból is kevés a vérzésed, fogamzásgátlóval még kevesebb lesz, nekem is nagyon gyenge most, pont a gyógyszer miatt. A helyedben én endokrinológust keresnék, mert itt hormonproblémára tippelnék..
2018. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!