Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg már öt napja a...

Nem jött meg már öt napja a menzeszem. Elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, már 2 éve menstruálok, így már eleggé beállt. Maximum egy két nap késés szokott lenni.

A szokott időbe mikor meg kell jönni jelentkeztek azok a jelek amik a menstuációra utalnak. Ilyenkor nekem bedagad a cicim és rengeteg pattanás lesz az arcomon.

Ezek a "tünetek"jelentkeztek is. 4 napig bevolt dagadva a cicim még elméletileg a menstruációm zajlana, de nem jött meg. Semmi vér nem jelentkezett..

Most éppen egy visszatérő hüvelygombám van ami minden második hónapba visszajön..

Attól lehet hogy nem mestruáltam?

A barátommal voltam eggyütt, de még nem szexeltünk.

Csak kivertem neki és utána megujjazott de nem hinném hogy kis esély is lenne a terhességre, hogy volt az ujján.. bár már eléggé stresszelek arra, hogy terhes lettem..(ez kb 1 hete volt)

Eléggé kövér lettem a fél év alatt 10 kilót híztam. Attól lehet? Most 75 kiló vagyok..

A hüvelygombám is a sok zabálástól, szénhidráttól és a mozgásszegény életmodtól van..


2018. aug. 21. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Kizárt hogy terhes vagy ilyen fiatalon még az is normális ha 1 hónap kimarad.

A te esetedben lehet hormonzavar is,ettől lehet a hirtelen hízás is.

2018. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Az oké, hogy nem tudsz olvasni, és 16 éves létedre egy 18+Osoknak szóló oldalon töltöd az időd.

De az azért megvan, hogy lesz a gyerek?

2018. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 nap késés nem késés. Majd ha 30-40 nap múlva se jelentkezik, akkor elég dokihoz menned.
2018. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"A barátommal voltam eggyütt, de még nem szexeltünk"


Ezen jót nevettem. (Csak halkan szólok, hogy az együttlét=szex, de pssszt! ne mondd el senkinek!)


Talán életmódot kellene változtatnod, nem gondoltál még erre.

6 nap késés még nem a világ, terhesség kilőve. Inkább a gomba miatt kés(h)ett.

2018. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A mensi hiába jött eddig meg rendszeresen de van hogy 1-2 hetet is csúszik és van hogy kimarad akár főleg ha csak nem régóta van meg,de felnőtteknél is van kimaradozás.Elég későn kezdtél mensturálni,jóval idősebb vagyok nálunk 11-12 év volt az átlag kor.
2018. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!