Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mit csináljak? 16 L

Szerintetek mit csináljak? 16 L

Figyelt kérdés

Erősen menstruálok, és a hasam is fáj. Tudom hogy nem mióma mert anyának is az volt és ő neki darabosan jött.

(Vattát kell használnom a betét mellé)

Kicsit félek nőgyógyászhoz menni mert szűz vagyok.



2018. aug. 23. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Irány a doki!
2018. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Endometriózis, ciszta bármi lehet. Az, hogy anyukádnak mások voltak a mióma tünetei, semmit sem jelent. Nőgyógyászhoz pedig el kell menned! Ha szűz vagy nagy valószínüséggel nem fog hüvelyi vizsgálatot végezni, hasi UH-ra tippelnék és vérvételre. Bár a hüvelyi ultrahang is elképzelhető ha tágabb vagy, de nem jellemző. Ne félj és sok sikert!
2018. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mostanába leginkább a hajnali órákba kezd el fájni de van mikor napközbe is
2018. aug. 23. 12:32
 4/9 anonim válasza:

Jobban jársz ha elmész egy nőgyógyászhoz és nem szenvedsz. Sajnos én is sok menstruációmnál szenvedek és hála égnek semmi bajom, viszont az orvos írhat fel neked fájdalomcsillapítót vagy bármit amitől jobb lesz és nem fog ennyire görcsölni és fájni.

Az pedig, hogy szűz vagy nem akadály. Nem fog fájni akkor sem. Az is lehet hogy csak egy ultrahang és ennyi az egész. :)

Ne félj.

2018. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez tök természetes. A menstruáció fájhat, tüszőrepedés fájhat. Elmész majd rád tukmál valami fogamzásgátlót. Persze menj el, mert lehet elváltozás de erre elég kicsi az esély. Minden nőnek fáj a menstruáció konkrétan. Nekem különösen és még sincs semmi bajom pedig már mindent kivizsgáltak rajtam.
2018. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene dokihoz menni? A vérzés azért darabos, mert a menstruáció során válik le a méhnyálkahártyád. Ez kis darabokban látszik, de teljesen természetes jelenség. Vatta helyett használj nagyobb betétet, vagy próbáld ki a tampont. Nem kell minden marhasággal orvoshoz menni.
2018. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi bajod sincs.
2018. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell nőgyógyászhoz menned.
2018. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell orvoshoz rohanni, szerintem semmi bajod nincs.

Fájdalomcsillapítót szedj.

2018. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!