Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abszolút nem múló hüvelyi...

Abszolút nem múló hüvelyi problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy már több, mint 1 éve folyamatosan van hüvelyi folyásom. Ez van hogy sárga, van hogy sárgászöld, barna. Van amikor folyékonyabb, de általában krémes állagú. Kívülről a nagyajkaimnál sokszor viszketek, van, hogy egész délután nincs viszketés, csak folyás, de legjobban akkor viszketek, ha járkálok, bármilyen hülyén hangzik. Ez a sárgás folyás( mert legtöbbször ilyen van) állandó. Olyan állandó, hogy bár minden hónapban adnak valami antibiotikumot és gombaölőt ( helyit es szájon át alkalmazhatót) szedés közben sem változik a helyzet. Magyarul 365 napbol 365napon olyan folyásom van, ami nem normális állagú és színű. A betét kb 3 órát bír ki,utána átázik a bugyim. Rengeteg orvosnál voltam már, volt köztük magán is, volt kenetvétel, barátom is kapott mar nem 1 gyógyszert. Most betadinet használtamn elhasználtam 8at, elkezdtem a hüvelyflóra helyreállítást is, most ott tartok h az elso kapszula után sárgás, majd barnás folyásom lett. Így újea elkezdtem a maradék betadiner elhasználni.

Van valami ötlet h hova menjek, mit csináljak? Egyszer megállapítottak nálam méhszájsebet, azt mondták ez is okozhatja a nem múló fertőzéseket és folyást, de nem fognak megműteni addig, amíg nem szülök. (21 vagyok)

Teljesen kétségbe vagyok mar esve, rengeteget sírok, vagdosom magam, undorodom magamtol, főleg, ha ki kell mennem a mosdóba, mert nem azt látom amit egy egészséges nőnek látnia kéne. 1 éve már havonta kapom a gyógyszereket, amiktől azt mondják jobb lesz, de egyáltalán nem így lesz. Valami ötlet esetleg? Kihez menjek? Mit csináljak?

Bocsi h hosszú lett, de köszi ha elolvastad.

21L


2018. aug. 23. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyi gyógyszer után ne szedj többet. A bélflórádra keress probiotikumot, azt tuti hazavágták már.

És próbálj meg egy praktikát (nekem anno a lányom gyerekorvosa mondta, mikor végső elkeseredésemben tanácsot kértem tőle)tengeri sót vegyél (pl. thétis fürdősó nem habzó) és tegyél a fürdővízbe, mikor fürdesz. Ezt ismételd meg legalább 5-8 napig. Nekem ez segített. Sok sikert. :-)

2018. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Méhszájsebet csak akkor műt, ha már szültél? :O Aztak.urva! Nekem is volt, meg is műtött (lefagyasztotta) a nőgyógyászom, pedig még nekem sincs gyerkőcöm. Hallgass az első válaszadóra, szerintem sem kellene már több gyógyszert beszedned, tényleg szétcseszi a bél és a hüvelyflórát is hazavágja.

28N

2018. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!