Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Amikor megjön, előtte 1-1,5 évvel a jobb oldalamon a medencecsontomnál elkezd nagyon fájni, görcsölni. Aztán amikor megvan akkor az első 2 nap iszonyúan fáj, volt hogy lábra sem tudtam állni és be kellett vinni a kórházba ahol injekciót is kaptam. Itt mondták, hogy el kell mennem nőgyógyászhoz, mert ez nem normális. Már több mint 3 éve menstruálok és régen is nagyon fájt, amikor megjött akkor 1 hétig nem tudtam iskolába menni, annyira rosszul voltam. Mi lehet? El fogom menni nőgyógyászhoz, csak érdekel a dolog.

2018. aug. 24. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 3 eve meg van es ennyire faj mire vartal eddig h elmenj?
2018. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából azt hittem, hogy ez normális, meg anyám nem annyira szeret orvoshoz járni, most is hetekig kellett győzködnöm, mert szerinte csak túlreagálom meg ilyesmi.
2018. aug. 24. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a menstruációm sokáig. Lábra se bírtam állni. Hánytam, ment a hasam.. nem mentem vele nőgyógyászhoz, gondoltam nekem ez jutott.

20on évesen voltam először és nem látott semmi rosszat, szóval gondolom akkor se volt.

2018. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De így visszagondolva hülye voltam, hogy nem mentem. Lehetett vola akármi. Szóval te menj el!
2018. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


A te tested a te egeszseged, nem edesanyade... menj el dokihoz

2018. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két ismerősömnek cisztája volt ilyen tünetekkel, egyikőjük el is ájult, kórházba került, fél évig nem volt menstruációja, másiknak ki kellett venni az egyik petefészkét (a másiknak szerencsére nincs baja), most mindketten reménykednek, hogy később lehet majd gyerekük. Mindketten húszévesek, tehát fiatalok is.

Ha édesanyád nem szeretne segíteni nőgyógyászhoz menni, mondd meg neki nyugodtan, hogy ha komoly a baj, lemondhat az unokákról is.

De tényleg mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, ha kell, anyukád nélkül (ha félsz egyedül, kérj meg barátnőt, más női rokont, megbízható ismerőst, hogy kísérjen el).

2018. aug. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!