Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? A ciklusom 23-25...

Ez normális? A ciklusom 23-25 naposak szoktak lenni. A legutóbbi 22 volt pedig általában mindig pontos volt mind idáig.

Figyelt kérdés

A legutóbbi mensi aug. 12-17 ig tartott.

Tegnap este kicsit fajt a hasam de tényleg csak enyhén, erre ma reggel fürdés után törülközőben ültem és oda néztem láttam véres a törcsi. Elmentem wcre hogy WC papiral megnézzem... Betettem ugye egy betétet stb és ilyen nagyon halvany vizes rózsaszín színű... Pedig nekem erős menzeszem szokott lenni és sötét.

Ez mi lehet? 14.napra jött meg ugye és ez szerintem nem normális. Egyébként pont kedden megyek nő dokihoz de ha akkor is fogok vérezni mrgvizsgal?

Volt már valakinek hasonló?

24/L



2018. aug. 26. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Egyszeri alkalommal tök normális, ha csúszik a vérzés. De az is lehet, hogy ovuláció miatt vérzel. 24 évesen ezen ennyire nem kellene meglepődni.
2018. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!