Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már ilyen? És miért?

Volt már ilyen? És miért?

Figyelt kérdés
18-4, éves vagyok (csakhogy ne tiltsa le a kérdésemet) Januárban lesz 6 éve hogy,van menstruációm. Kb. 1 éve nagyon rendszertelenül van. Legelsőnek kimaradt egy hónapot,elmentünk nőgyógyászhoz és felirt gyogyszert hogy,jojjon meg,ami sikeres is volt. Aztan,most junius elejen jott meg utoljara,es nem tudom miert kesik ennyit. Nagyon stresszes vagyok,mondhatni tul sulyos is.Nagyon nagyon rossz az egeszsegem. Ezekre gyanakszom. Orvoshoz meg nem akarok elmenni. Nem tudnatok hogy esetleg hogy johetne meg,orvos nelkul?
2018. aug. 27. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehat 8 eves korodban jott meg a menstruaciod, es most 14 eves vagy.

Muszaj visszamenni az orvoshoz, mert nem csak a hormonhaztartasod borult fel teljesen, de tobb, mas, sulyos betegseg jele is lehet, amit irtal. Orvos!

2018. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ez pcos lesz. Menj orvoshoz.
2018. aug. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hete hogy voltam hasi es medence ultrahanhon es semmi baj nincsen ezen a teren
2018. aug. 27. 06:45
 4/4 anonim ***** válasza:
A pcos-t úgy nem tudják megállapításai. Csak ha hormont néznek. Endokrinologushoz kell menni
2018. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!