Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fokozoty szorosodes es ritka...

Fokozoty szorosodes es ritka menstruacio?

Figyelt kérdés

Akinek ki derult mi okozza, mi volt az?

Elegge a sotetben tapogatoznak az orvosok.



2018. aug. 29. 13:32
 1/8 A kérdező kommentje:

Ajj mar.


*fokozott

*kiderult

2018. aug. 29. 13:33
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"Elegge a sotetben tapogatoznak az orvosok."


Nem hiszem hogy sötétbe tapogatóznak. Menstruáció ami ritka + szőrösödés, mit jelent, csak egyet, nem nőként működsz, vagyis hibásan. Te magad írod a kulcsszavaknál, hogy hormon. Pont ezért nem rendszeres a menstruációd mert valamelyik hormonod félre működik. Több férfi hormont pumpálsz mint nőit. Na most az, hogy a vegyész, gyógyszergyár nem találja a képletét a jó gyógyszernek az meg nem az orvos hibája.

2018. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez volt a kerdes huuulye gyerek:



Akinek ki derult mi okozza, mi volt az?


Es kosz szepen attol no vagyok!

2018. aug. 29. 14:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Irjal mar helyesen legalabb! SotetBEN! Suttyokam.
2018. aug. 29. 14:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy felregepelesbe kapaszkodsz bele, amit utana kijavitottam? Te 66%-os nulla te! Emesszed emesszed! Tanuljal meg szoveget ertelmezni, altalanosban tanitjak! Ja oda nem jartal, csak kisegitobe? Sorry! Mondtam mar, ott a Monika show, az a te szinted, ugyhogy szia. Itt senki nem kivancsi a hulyesegeidre.
2018. aug. 29. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Endokrinológust kellene felkeresni, sok a férfi hormonod.

Ezt bármelyik nőgyógyász megmondja.

Utána keress fel egy másik orvost is...mert amit itt produkáltál...hát több mint nevetséges...

2018. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a hormonprobléma nem olyan egyszerű, ahogyan ezt itt sokan gondolják. Pár gyógyszer és megoldja....hát nem! Volt részem benne, tudom. L.
2018. aug. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom azóta kiderült-e valami?

Biztos, hogy hormon probléma okozza. Családi halmozódas is sokszor van.

Ha még tudják szüntetni a problémát, akkor a szorosodessel lehet mit kezdeni. Nekem PCO volt, és nem volt több a férfi nemi hormon sem a szervezetemben. Kb 1,5 évig jártam orvoshoz. Több féle hormon kezelest kaptam (olyan is volt, hogy egyszerre három hormont szedtem! Injekciókat is kaptam , a haziorvoshoz kellett lejárnomnap mint nap, amíg tartott a kúra..) nem volt egyszerű az élet. Nekem szerencsém volt, mert a SOTE-ra kerültem , igaz, vki intézte nekem.. egy igen ismert endokrinológus és nőgyógyász és belgyógyász orvosokhoz. (Mind az egyetemen tanított. ) Igaz sokszor kellett órákat várnom, az időpontokat már mikor bejutottam ott kaptam de még így is. De nem bántam.

Ezek nagyon nagyon erzekeny sokáig tartó és bonyolult dolgok. De ezt csak az tudja, akinek része volt benne. Persze biztos vannak "szerencsésebbek" is..de a többségnek halvány fogalma sincs milyen ez a finomhangolás.

2021. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!