Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell felnem, Babam lehet meg?

Lilu8989 kérdése:

Kell felnem, Babam lehet meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 29 eves no vagyok es van egy mehszajsebem ami koros lett a rakszuresnel, ezert cintec plus vizsgalatot javasoltak. Kifizettem a vizsgalatot es pozitiv lett( amigy LSIL enyhe volt beixelve a leleten, semmi mas pl cinI stb) histologiai vizsgalatot javasoltak illetve hogy megkell muteni. Az lenne a kerdesem hogy ez mar rakot jelez vagy csak valamiert koros sejteket? Ja p2 lettem amugy. Meg babat szeretnenk hogy tenyleg veszelyeztetett terhes leszek a mehszaj mutet miatt? Mire kell majd figyeljek? Kerem akinek volt hasonlo baja irja le a tapasztalatait meg mindent ami tortent vele. Koszonom elore is a valaszokat.

2018. aug. 31. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

P2 negatív eredményt jelent: Az adott anatómiai területen előforduló, éptől ugyan eltérő, de nem rosszindulatú sejtkép.

Volt méhszájsebem nekem is, lefagyasztották, kb 10 perces beavatkozás volt. Utána egy pár napig átlátszó víz szerű folyásom volt, majd az is megszűnt. (Mondta is az orvos, hogy készüljek, mert lesz ilyen folyásom, ne ijedjek meg)

Nekem ezt a műtétet altatás/érzéstelenítés nélkül végezték, ott a nőgyógyászati rendelésen, annyira volt fájdalmas, mint kb egy menstruációs görcs.

A méhszájseb miatt nem feltétlen leszel veszélyeztetett terhes.

2018. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!