Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hüvelykúpot használok csak...

Ha hüvelykúpot használok csak háton aludhatok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés, de azt vettem észre, hogy ha oldalra fekszek egyből elkezd kifolyni :/

A hátamon meg alig bírok elaludni...



2018. aug. 31. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Alszol már?
2018. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem raktad elég mélyre.

Esetleg rakj egy kispárnát a csípőd alá, hogy megemelje, úgy kevésbé folyik ki. De azért egy betét nem árt, hogy ne az ágynemű legyen szennyezett esetleg.

2018. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jol fel kell dugni, es akkor nem csuszik ki
2018. szept. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Betétet persze raktam be.

Az a baj hogy nem igazán tudom mélyre felrakni... Remélem azért így is hatni fog

2018. szept. 1. 05:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak ismételni tudom a többieket, minél mélyebbre rakd fel, mást nem tudsz csinálni. Esetleg tedd fel, feküdj le, és feküdj valamennyit háton alvás nélkül (félóra, egy óra) aztán fordulj meg. Ha ilyen gondom lenne, biztos így csinálnám (háton én se bírok aludni). A párna a csípőd alá is tök jó ötlet.

Valamennyi mindig kifolyik amúgy, attól még hat

2018. szept. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
még szűz ...
2018. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A párnás megoldást kipróbálom ma este remélem úgy jobb lesz.

Utolsó: igen ezért nem tudom mélyre felrakni..

2018. szept. 1. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy! Bárhogyan alhatsz olyankor is. Tök mindegy mit csinálsz, így is-úgy is folyik ki belőle. Én anno megkérdeztem a nőgyógyászomat erről, mivel én is aggódtam, h fog e így hatni. Azt mondta, h persze, mivel csak ilyenkor csak azok az anyagok folynak ki, amiknek nincs szerepük a gyógyulásban pl a hordozó anyag, ami mondjuk a kúp formájáért, állagáért felelős, az aktív hatóanyag az felszívódik. Azóta már elég sokszor kellett használnom hüvelykúpot, visszafolyás mindig volt (akármilyen mélyre tettem, akárhogy feküdtem), viszont mindig meg is gyógyultam tőle! Szóval ha kúpot kell használnom, akkor teszek be egy betétet (eü-t, nem tisztaságit) és tovább nem is nagyon foglalkozom a dologgal (mármint h hogy fekszem meg ilyesmi), aminek ki kell, az úgy is kifolyik, és akkor már a lehető legjobb helyre kerül, hiszen a betét pont azért van, h felfogja a különböző távozó folyadékokat.
2019. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!