Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dudorok a hüvelyben? Mi lehet ez?

Dudorok a hüvelyben? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A hüvelyemben több apró dudort,pattanásszerű valamit érzékeltem,kézzel kitapinthatóak.Méretileg nem egyformák,körülbelül 5-10 db van. Nyomásra nem érzékeny. Semmilyen tünet nincsen. Ez mi lehet? 3 hete voltam nőgyógyásznál,fertőzésre az alábbiakat írta fel: Fluconer és Gynoflor. Azóta a gombás tüneteim megszűntek,párom tünetmentes,de ő is kezelve lett. Mi állhat a kis dudorok hátterében?
2010. jún. 21. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok, orvos, de lehet papiloma, amivel menjél vissza az orvosodhoz. Ez egy vírus, ami kivül és belül is megtalálható a hüvelynél. Magától szokott elmúlni, de légyszi menjél vissza a dokidhoz.
2010. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:( Megyek is akkor...csak ebben az a szomorú,hogy be lett adva a HPV elleni oltás..úgy néz ki ennyit ér.
2010. jún. 21. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet már azelőtt megfertőződtél, hogy beadták az oltást, illetve közel 100 típusa van ennek a vírusnak, és nem mindegyik ellen véd sajnos. ( igaz, a leggyakoribb rákos elváltozást okozók ellen véd, és ez fontos!)
2010. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!