Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ondóallergia? Vagy esetleg...

Ondóallergia? Vagy esetleg fertőzés? Felfázás? ( nagyon felfázos vagyok, megint naponta sokszor jarok pisilni), gomba?

Figyelt kérdés
Az utobbi par napban 2x élvezett belém a párom. Előtte soha. Fogamzásgátlót szedek lassan fél éve.Az a problemam, hogy szex közben egyszer ugy mozdultunk hogy teljesen bement es éreztem a huvelyem végét. Nagyon kellemetlen érzés volt, utánna 10perces szunet utan folytattuk, problemamentesen, es bennem ment el. Megmosdottam utánna meg probaltam kimosni tobb kevesebb sikerrel. Ez után pár napra viszkettem ott alul és a csiklóm folott a bor hajlataban lett egy pici piros pötty. És fajdalmas. Kentem Canestennel, elmult a viszketés szinte teljesen, de a pözty nem.. A nődokim nyaral, nem rendel egész héten.. valaki valami ötlet?20/l

2018. szept. 3. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Kimosni tilos. Ne csinálj ilyet.

Menj másik dokihoz.

2018. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miert tilos kimosni?
2018. szept. 4. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert tönkreteszi a hüvelyflórát. Így sokkal fogékonyabb leszel fertőzésekre. 20 évesen ezt illene tudni... A hüvelyt tilos mosni. Csak a bejáratot szabad.
2018. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!