Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesseg utan befele fordult...

Terhesseg utan befele fordult mellbimboval mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés
Amiota meg szultem az ikreimet az egyik mellbimbom befele fordult es nagyon idegesit :( A masik ugyan olyan hegyessen kiall mint szules elott. Tudok ellene tenni valamit vagy ez igy marad?
2018. szept. 3. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
műtét. vagy pedig fogadd el és örömködj a porontyokon, mert ugye az bármit megér.
2018. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallottam (nem láttam!), hogy van olyan gyűrű (vagy hozzá hasonló szerkezet), amit a mellbimbó köré helyeznek és szoptatáskor "kibuggyantja" a mellbimbót. Érdeklődj szakembereknél vagy gyógyászati segédeszközök üzletében.
2018. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is bújik ki? Nekem is ilyen az egyik, de ha hozzá érek kidudorodik, de aztán vissza megy.
2018. szept. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az enyimet kikell nyomni es egybol vissza megy. Nem szoptatom a babakat szoval nem a szoptatassal van a baj hanem azzal hogy olyan csunya 😢
2018. szept. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!