Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iskolaban jon meg, tampon...

Iskolaban jon meg, tampon vagy betet?

Figyelt kérdés
Igazabol nekem mindketto jo, de nem merem kidobni a tampont a kukaba, mert multkor is kiszedtek egyet,(betetet) es mas arcaba ragasztottak csak tok random. Ezert nem is tudnam nagyon mibe csomagolni a wc papir atazik a vertol, de felek h a betet meg elcsuszik es nekem annyi. Tapasztalarok, esetleg velemenyek? Negativakat koszi nem kerek.
2018. szept. 6. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kis zacsiba tedd bele a becsomagolt tampont, köss rá csomót és úgy dobd ki. Sztem nem senki nem venné a fáradtságot, hogy kicsomagolja. Rettenetes, hogy egy full alap és normális női dolgot nem lehet nyugodtan "átélni" ilyen retardáltak miatt.
2018. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd egy zsepibe vagy kettobe es egy zacskóba ha mar ilyennel szorakoznak a "kedves" diaktarsaid
2018. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hova jársz te iskolába, hogy ilyen beteg emberek vannak körülötted? Erről az arcba ragasztás dologról annyit, hogy ha te nem is dobsz ki, majd más igen, azt ugyanúgy kiszedhetik, ennyiből pedig te is kidobhatod. Csomagold be jó sok WC-papírba, akkor nem ázik át. Vagy egy másik ötlet, én sokszor voltam olyan helyen, ahol még egy kuka sem volt a mosdóban. Beletekertem WC-papírba, beletettem egy nájlonzacskóba, bekötöttem és vele egy pici műanyag dobozban, és általában csak otthon dobtam ki. Nem egy úri megoldás, de nem lesz büdös a táskádba, meg így nem is keni össze.
2018. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. szept. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!