Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orális szex után is lehet...

Quatermain kérdése:

Orális szex után is lehet gombás hüvelyfertőzést kapni és mennyi idő után jönnek elő a tünetek?

Figyelt kérdés
Óvszer használat után a vaginális út, mint opció kizárva. Legfeljebb az óvszeren lévő stimuláló gél is okozhatta, nem tudom. Meg volt egy fürdés előtti aktus is, de a 2 napban lévő 4-5 alkalomból nem tudom kikövetkeztetni mi történt.
2018. szept. 11. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
És szerinted itt bárki ki fogja tudni következtetni, úgy hogy semmilyen vizsgálatot nem végzünk el :D ne komolytalankodjunk kérem szépen. Ha azt érzed h valami furcsa és nincs rendben, akkor menj el dokihoz.
2018. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"2 napban lévő 4-5 alkalomból nem tudom kikövetkeztetni mi történt".... meg főleg, hogy kivel :D Ugye?!
2018. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Kandidus Oralis
2018. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Talán akinek még nem tűnt volna még fel, nem én vagyok ennek az elszenvedője, lehet van közöm hozzá, de remélem nincsen vagyis ez kétértelmű, mert ha nincsen, akkor jobbik esetben egy külső tényező lehet az oka (gumi általi irritáció, ph érték változás) vagy megcsalt..
2018. szept. 11. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha hüvelygombát szerinted csak szexuális útol lehet elkapni, akkor van egy rossz hírem: Olyan hülye vagy, mint szódás a lovát!
2018. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem csak szexuális úton lehet elkapni..

Csak a partnerem, aki szerint az orális szextől kapta el, amit én cáfolok vagyis szeretnék cáfolni, megalapozott indokkal.

2018. szept. 12. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!