Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmmel már 1 éve óvszerre...

Barátnőmmel már 1 éve óvszerrel védekezünk de én nem bírom már, van valami lehetőség?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több mint 1 éve óvszerrel védekezünk, mert sajnos a nőgyógyász nem írt fel neki fogamzásgátlót pár hónappal ezelőtt, ugyanis az anyukájának volt egy tüdőembóliája 3 éve és ez által azt mondta hogy ő is hajlamos rá. Ennek kiváltó oka pedig lehet a fogamzásgátló is.

A nőgyógyász felsorolta a többi lehetséges fogamzásgátló módszert is de tulajdonképpen mindegyiket leszavazta fiatalsága miatt és így maradt a gumi óvszer. Én viszont már nem bírom, nem élvezem a szexet, nem érzek semmit, nem jó így. Van valaki hasonló cipőben és esetleg tudna ajánlani valamit? Senkitől nem hallottam még hasonlót



2018. szept. 11. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem élvezed a szexet óvszerban,mert a fejedbe vetted,hogy az úgy nem jó.

Én 10 éve szexelek gumival és semmi bajom vele,felnőtt emberként megtanultam mérlegelni és elfogadni az adott lehetőségeket.

Egyébként ,inkább használok gumit,minthogy mérgezze magát a barátnőm,hogy aztán mindenféle hormonális baja legyen a későbbiekben.Ezt fejben kell eldölnie,ne a barátnődet okold érte.

2018. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Használjátok csak a gumit.
2018. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedi eset a barátnőd, pl sem én, sem a nővérem nem szedhetünk fogamzásgátlót. Képzeld el milyen rossz lenne, ha meghalna a barátnőd trombózisban, akkor még gumiban sem szexelhetnétek.
2018. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Pesszáriumot próbáljátok ki.
2018. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több megoldás van ne keseredj el.A fogamzás gátlót felejtsd el.Van egy óvszer ami 1.5szer vékonyabb mint bármely más ultravékony óvszer ez a gumik szent grálja. 12db 5800ft de megéri. 0.01mm vastag nos ez kb 4szer vékonyabb mint a durex legvekonyabb óvszere. A neve Aoni001. Ha ez van rajtad észre se veszed olyan mintha gumi nélkül csinálnád.
2018. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!