Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet,9 nappal korábban...

Mitől lehet,9 nappal korábban jött meg és 1 napig volt menstruáció?

Figyelt kérdés
9 nappal korábban jött meg. 1 napig tartót a menstruáció. Azon 1 napon vér mellet, alvadt vér jött ki. Menstruáció előtt, 1 napig kevés barna folyás volt. Menstruáció után, megint kevés barna folyás. Terhes nem vagyok, mert szűz vagyok. Mi a okai ennek? Ez normális? Érdemes ezzel orvoshoz fordulni? Másik kérdés: korán jött meg és 1 napig tartót a menstruáció. Attól naptól, következő menstruáció majd szokásos napon(28-dik nap) fog megjönni?

2018. szept. 12. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:
9 napos csúszás egyszeri alkalommal nem gáz. Az 1 napos vérzés viszont szerintem felnőttként nem normális. Emiatt érdemes lenne dokihoz menni. Az alvást vér valószínűleg méhnyálkahártya volt, ami teljesen normális. Hogy mikor fog megjönni legközelebb, azt senki nem tudja. A ciklust mindig a vérzés 1. napjától számoljuk. Szóval az igazából teljesen mindegy, hogy hány napig tartott a menstruáció.
2018. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!