Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség ez mit jelent!?

Segítség ez mit jelent!?

Figyelt kérdés

1 hónapja késik a menstruációm, holnap kell még jönnie a következonek de kB elnyelte a Föld..


Orvosi papírok :UH 52MM

Endometrium 3mm

Ovariumok ép

7 terhességi tesztet csináltam (ma is) mind negatív


Sosem maradt ki, 11 éve mentsruallok..


Ugye ebbol nem lesz terhesség, egyébként 1 évig gyógyszereztem, +gumival csináltuk mai napig. Csak nem értem megvagyok ijedve..


20L 11ev menstru..



2018. szept. 12. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az orvos mit mondott? Vagy csak a papírt az orrod alá nyomta?

Nem vagyunk robotok, stressz, bármi kihathat rá. Szerintem nyugodj meg, ha a következő se jön meg, kersd fel újra az orvosod! A fogamzásgátló meg amúgyis tönkre vágja a hormonháztartásod, attól is lehet.

2018. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle hogy, na akkor terhesség nincs? Válasza : REMÉLJÜK NINCS
2018. szept. 12. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Jézusom...jó orvos lehet. Próbálj másikat keresni! Szerintem nincs gond, csak aggódsz.
2018. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire buta 20 évesen. Hogy lenne terhesség?! Akkor már rég leugrana a csík a tesztről, és ultrahangon is látni lehetne... Nem vagyunk gépek, ne aggódj. Ha 3 hónapja nem jött meg, akkor menj nőgyógyászhoz.
2018. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én most "ennyire tudatlan vagyok" de csak azért mert sose volt ilyen.. És azért is mert hogy lehet így válaszolni egy orvosnak "reméljük.. Nem" most ez milyen válasz..de azért köszönöm a válaszokat! Előbb utóbb úgyis kiderul
2018. szept. 13. 06:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!