Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tea segit elore hozni a...

A tea segit elore hozni a menstruaciot? Vagy mi segitene elorehozni?

Figyelt kérdés
Elore is koszi a valaszokat
2018. szept. 13. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ha már nagyon meg kellene jönni, időben vagy, akkor meleg fürdő segíthet beindítani. (De ha peched van, akkor erősebben is fogsz görcsölni tőle, jobban fog fájni.)


Ha viszont még nem kellene megjönnie, de te szeretnéd előre hozni, akkor rossz hírem van, ilyenben semmi nem segít. Se tea, se más.

2018. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Aviva tornagyakorlatok segíthetnek, mert azok összehúzzák a kellő izmokat, és beindítják a menstruációt. Más nem igazán működik, sokmindent próbáltam már. Ja, és ne idegeskedj, ne görcsölj rá, mert attól meg késhet is akár.
2018. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én lombik eljárások miatt próblkoztam volna egy kicsit játszani az idővel... Hidd el nekem, mindig akkor késik vagy akkor jön meg amikor a legjobban nem akarod. Hiába iszol rozmaring teát, hiába ülsz forró fürdőbe, hiába álltok neki szexelni, hiába mormolsz el varázsigét, nem jön meg hamarabb. Ha beleőrülsz, akkor sem... Majd akkor jön ha Ő akarja. Sajnos ez van.
2018. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A hormonrendszer manipulálásával elérhető. Másként felesleges is próbálkozni.
2018. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!