Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérésemkor együtt voltam a...

Nikolett181031 kérdése:

Peteérésemkor együtt voltam a párommal (elötte is fájt már a jobb petefészkem) Semmilyen fájdalmam nem volt sem közben sem utána, de rá 2 nappal, erős fájdalmat éreztem a jobb petefészkemben és középen a méhemnél! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A fájdalom a méhemnél elmúlt, de a petefészkemben még most is érzem! Nem szeretnénk még babát szóval kicsit azért félek...

2018. szept. 14. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ovulàció.Nekem mindig görcsöl a petefészkem peteéréskor,függetlenül hogy voltam e a pasimmal v nem
2018. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Alien
2018. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nekem nem szokott fájni a peteérés! Sosem éreztem még ilyet/nem tapasztaltam még ilyet! Ugyan itt gyakori kérdéseken azt olvastam hogy ez lehet beágyazódás is és a nők 25%-a érzi ezt! Most ebbe mi az igaz?
2018. szept. 14. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy eddig nem érezted,most éppen érezheted is. Hogy megnyugodj, menj el nőgyógyászhoz. S ha nem szeretnél babát, védekezni kell.
2018. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az ovulációt nem érzed, miért éreznéd a beágyazódást? Þöbb érzik az előzőt, mint az utóbbit. A beágyazódás kb 8-10 nap. Menj orvoshoz, sok minden okozhatja sajnos, amik nem túl jó dolgok. És ha már ott vagy, kérj gyógyszert, ha még nem szeretnél gyereket. Miért nem védekeztetek ha már sikerült ovukor együtt lenni?!
2018. szept. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Elmegyek nőgyógyászhoz!
2018. szept. 15. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi derült ki?
2019. jan. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!