Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klimaxra milyen gyógynövényt...

Klimaxra milyen gyógynövényt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Anyukám 49 éves és szegénynek nem hogy kevesebbszer vagy egyáltlán ne jönne meg, 2 hetente megvan neki és 1 hétig, végig erősen. Milyen gyögynövények (kapszulák, teák...) szabályozhatják ezt? Persze a klimax más tünetei is vannak nála , de ez a legkellemetlenebb. Tanácsok? Esetleg valamilyen vitamin?
2010. jún. 22. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltétlen menjen el nögyógyászhoz, mert a klimaxtól nem jön meg gyakrabban - annak valami más oka lehet, mégnyálkahártya-megvastagodástól kezdve, miómán keresztül akár méhdaganat is.
2010. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

En is mondtam neki, hogy menjen el kivizsgalasra, dehat a mai "oregek" mar csak akkor mennek orvoshoz, ha nagy a baj.

Sajnos 15 eve bizony mehnyakrakkal mutottek, mesem jar szuresekre, hiaba mondom neki. Utoljara par eve sikerult elrangatnom (kulfoldon elek), akkor jo lett az eredmeny. En is arra tippeltem, hogy lehet osszefugges a ketto kozott, de egy online doki azt mondta a tunetek alapjan inkabb klimaxnak tunik. Na persze ez nem pontos diagnozis es tudom el kellene mennie orvoshoz, de vegulis nem is ez volt a kerdes. Azert koszi a valaszt.

2010. jún. 22. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
gyógynövényt nem tudok, de van olyan hormontartalmú spirál, amelyik a méh nyálkahártyáját vékonyítja. Ezáltal olyan mellékhatás alakul ki, hogy elmarad a menstruáció. Változókorban ez elnyös, mert nincs összevisza vérezgetés. 5 évig maradhat fenn a spirál.Nem olcsó, de hatásos.
2010. jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem! Koszonom! Errol meg nem hallottam, de utana nezek.
2010. jún. 23. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!