Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vásároltam egy intimkelyhet....

Vásároltam egy intimkelyhet. Első használat előtt hogy kell sterilizalni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 22. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Suliba jártál? Forró víz?
2018. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves Első Válaszoló!

Igen, jártam iskolába! Sőt nem is akármilyen diplomát szereztem. Viszont ebbrn az iskolában szó sem esett az intimkehelyről :). Azt gondoltam, hogy biztosan van valami külön sterilizáló folyadék vagy esetleg módszer.

Nem értem, hogy miért kell rögtön letámadni az embert :(.

2018. szept. 22. 07:29
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Strilizáló folyadék?

Tudod mi az a sterilizálás vagy csak úgy kiírtad a kérdést?

2018. szept. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Tudom,tudom..a google használatát sem tanították az iskolában,így azt sem tudod,hogy mire való.. :)

Segítek:


[link]

2018. szept. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Van sterilizáló pohár fertőtlenítő tablettával. De ugyanúgy jó ha belerakod egy bögre vízbe, 800W-on 2-3 perc alatt “kiforrázhatod”
2018. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
A poharat, amiből iszol, hogyan sterilizálod? Röhej. A pisatölcsért meg rögtön..
2018. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
5, hiába teszed sterilizáló pohárba, ha a tabletta csak fertőtlenít, az nem steril lesz (teszem hozzá, nem is kell sterilnek lennie, a keze sem az, stb...)
2018. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is jó, ha kifőzöd, mint a cumit szokták, alacsony lángon forrásban lévő víbe teszed 2-3 percre, vagy ahogy írták bögrébe teszed vízbe, és megmikrózod 2-3 percig.

Utána ne törölgesd, mert szöszös lesz, inkább alátétre rakd rá, és hagy megszáradni magától.

2018. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik hasznos választ adtak!
2018. szept. 22. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!