Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha leborotválom odalent akkor...

Ha leborotválom odalent akkor ég és viszket. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben egyre gyakoribb, par nap es elmulik. De kb mar alig merem ott egesz lent borotvalni.:/

23N


2018. szept. 22. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A borotva hámsérüléseket okoz és ez ég és viszket.
2018. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Baktériumok kerülnek a mikrovágásokba, amiket a borotva okoz és begyullad. Van, akinek érzékenyebb a bőre és mindig kipattogzik a borotválás után. Cserélj sűrűn borotvát, használat előtt fertőtlenítsd és utána a területet kend be arcszesszel! Ha alkoholmentes after shave-et használsz (pl. a Nivea gyárt ilyet), csípni sem fog és kevésbé fog begyulladni. Megpróbálhatod rá a körömvirág kenőcsöt is, az jó gyulladáscsökkentő!
2018. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem tisztítod normálisan, ill. nem steril borotvát használsz..és túlságosan rányomod, mikor húzod le a bőrödön.
2018. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azóta lett jobb, mióta tusfürdőt felhabosítok és azon húzom végig a borotvát. 3-4 alkalom után mindig cserélem, minden alkalom után fertőtlenítem.
2018. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
4 Én nem spórolok ezen, minden alkalommal újat használok.
2018. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van egy kulon borotvám CSAK erre,es van olyan amit pl csak lábra és hónaljra használok.

Van a venus borotvának szappanozott borotvája azt használom lábra és hónaljra, és niveásat lentre.

Ezen én sem sporolok, habosítom a facelle intim mosakodót és úgy szortelenitek, mar 16éves korom óta kb, de ez par hónapja van. Nemtudom .. érzekenyebbé válhatott a bőrőm?

A borotva típusokat is 2 éve biztos használom.

2018. szept. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!