Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha 2xer jön meg egy...

Az baj ha 2xer jön meg egy hónapban a menstruációm?

Figyelt kérdés

Hónap elején volt meg (2.an jött meg) aztan máma megint meg jött, ez baj?? Mivel elég hamar jött meg a kelleténél..

Kicsit beparáztam mert eddig rendesen jött meg.


2018. szept. 27. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyám... Miért lenne baj? A menstruáció nem havonta jön meg, hanem 21-35 nap között. A menstruáció nem tudja, milyen hónap van. Azt kell nézni, hány nap telik el két egymást követő menstruációk első napjai között. Ha ez a fent említett sávba esik, akkor nincs gáz. Tehát nincs gáz nálad sem. Mondjuk ha tudnád, hogy kell a ciklust számolni, nem kérdeznél ilyeneket. Olvass utána a saját érdekedben, hogy képben legyél a saját tested működésével.
2018. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jo lehet én reagáltam túl, de nekem mindig 28nap szokott eltelni nem kevesebb.
2018. szept. 27. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gép vagy, hanem egy szervezet, aminek a működését ezer dolog befolyásolja. Komolyan azon pörögsz, hogy 28 nap helyett 25-re jött meg? (Csak halkan megjegyzem, hogy 28 nap is kevesebb, mint egy hónap, tehát ha 28 napra jött volna meg, akkor is kétszer menstruáltál volna ebben a hónapban. Innentől kezdve nem értem a kérdést.)
2018. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod. Egy ciklus nemfeltétlen óramű pontosságú, 1-2 nap eltérés semmilyen problémára nem ad okot. Simán előfordulhat, hogy valakinek 1 hónapban 2x van vérzése. semmi gond nincs a 25 napos ciklussal
2018. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat , csak beparaztam mert most orvostól orvoshoz járok hogy kiderüljon mi a bajom://
2018. szept. 28. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, mi a bajod?
2018. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát most megyek endokrinológushos mivel gastroenteológusnál nemtaláltak semmit (nagyon lefogytam) pajzsmirigyemmel lehet a gond
2018. szept. 28. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Néha előfordul,főleg ha a hónap elején és végén jön meg.A mensi 21-28 naponta jön meg,ha szeptember 2.-án megjött persze hogy újra megjöhet szeptember 23-28 között,teljesen oké.


De olyan is van akinek 30-35 naponta jön meg a mensije

2018. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az nagyon ritka hogy mindig 28 naponta jöjjön meg valakinek,akik fogamzásgátlót szednek szinte csak azoknál van hogy mindig napra pontosan jön meg.


Nekem beállt 25 napokéntra a mensim,majd felfáztam vagy ki tudja,de csúsztam 1 hetet és azóta hol 24,hol 28 napra jön meg.Teljesen normális.


Sőt 11 évesen jött meg a mensim akkor meg 10-12 napig eltartott rendszeresen jött meg,és az utolsó 5 nap kb barnázásból állt,volt hogy egy hónapba kétszer jött meg hisz,ha hónap elején jön meg,akkor hónap végén újra megjöhet:-)

Gondolj bele szeptember 1-11-ig is mensturáltam,aztán meg szeptember 24-től ismét,alíg 13 napom volt mensi nélkül,hiába kevés vérzésem volt.

2018. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!