Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet ettől a menstruációm?

Késhet ettől a menstruációm?

Figyelt kérdés
Elvileg 24.-én, hétfőn kellett volna megjönnie a menstruációmnak,de még ma sem jött meg. Most szeptemberben váltottam iskolát,és emiatt rengetegt stresszeltem és stresszelek még most is. Eddig a menstruációm max 2-3 napot késett,de sohasem ennyit. Lehetséges,hogy a sok stressztől nem jött meg? És mit tegyek hogy megjöjjön?

2018. szept. 28. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, stressz miatt késhet. Ne tegyél semmit, max annyit, hogy kapcsolódj ki, próbálj megnyugodni és majd megjön. Ha esetleg mégsem jön meg 1 héten belül és ki tudod zárni a terhességet (erről nem írtál), akkor menj dokihoz.
2018. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, az lehet simán. :) Szerintem próbálj lazítani, és nem rágörcsölni.
2018. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet a stressztől.

Ha nem áll fenn annak a veszélye, hogy terhes vagy, ne aggódj akkor sem, ha egy hetet késik vagy másfelet. Nekem volt, hogy két hetet késett. Majd ha hónapokig nem jön meg, kimaradozik, akkor kezd aggódni, de nem hiszem, hogy ez lenne a baj.

2018. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha még fiatal (és az iskolaváltásból következtetve igen) akkor nem állt még be teljesen pontosan. Nekem is volt, hogy már napra pontosan, max 2-3 nap eltérésselvolt évekig, aztán elkezdett heteket is késni.
2018. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként terhesség kizárva,akkor várom hogy megjöjjön!
2018. szept. 28. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!