Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két menstruáció egymás után?...

Két menstruáció egymás után? Akár a vastabletta is lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Múlt héten pénteken vérvételen voltam, vashiányt állapítottak meg. Neo-ferro folgammát írt fel, ezt el is kezdtem szedni. Aznap megjött a menstruációm, bár kevesebb volt mint szokott. Következő héten szombaton együttvoltam a barátommal(védekeztünk, mint mindig) , de egyszer túl mélyre hatolt, és az nagyon fájt. Az azt követő napokban halvány barnás folyásom volt, és végül szerdán lassan beindult a vérzés is, kb. olyan, mintha megint menstruálnék.

Nőgyógyászhoz természetesen megyek, de jövő hét csütörtökre lett időpontom.

Addig tudna bárki valamilyen magyarázattal szolgálni, mielőtt nagyon rémeket látok? :(



2018. szept. 28. 22:22
 1/2 Cilandi válasza:
Szia! Nekem akkor volt ilyen, amikor méhszájsebem volt. Kétlem, hogy a vas tabletta ilyet okozna, az csak egy sima étrend kiegészítő, amire azért oda kell figyelni. Viszont ennek lehet akár még hormonális háttere is, erről viszont az orvosod tud majd több infóval szolgálni.
2018. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! ^^

Az vizsgálat eredménye méhszájseb lett, és két hatalmas ciszta. :(

2018. okt. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!