Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeptember 22. e óta menszesze...

Szeptember 22. e óta menszeszelek és alvadt vérrögök jönnek ki belőlem. Ma már 29. -e van 7 napja ez van. Okt.8. -ára van időpontom a szakrendelésre. Addig várjak vele?

Figyelt kérdés
És gyenge fáradékony vagyok meg nagy vérszegénységem van. Hova mehetnék ezzel a problémával szombaton?
2018. szept. 29. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A kórházban, az szülészet-nőgyógyászati osztályon van ügyelet.

Valószínűleg miómád van, az szokott ilyen erős vérzést okozni. Emiatt naná, hogy lehetsz vérszegény is.

2018. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hete volt hüvelyi ultrahangom ott szisztát találtak mind 2 petefészeknél. Azt mondta az orvos menszesz után még egy ultrahang és meglátjuk utána hogy ott van e még a sziszta ha igen akkor műtét.
2018. szept. 29. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval 7 napja menstruálsz, és a méhnyálkahártya darabjai is távoznak. Nos, erről szól a menstruáció. Semmi bajod.
2018. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OK. Köszike
2018. szept. 29. 11:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a végeredmény az lett hogy nem erről szól a menstruáció hanem gyakorlatilag majdnem elvéreztem. Vért kaptam 2 egységet és vasat infúzióban 1 zacsival.
2018. okt. 7. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!