Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció közben a vérnyomás...

Menstruáció közben a vérnyomás megemelkedhet, szédülhetaz ember tőlle? Mármint a mesestől?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen szédülök mielőtt megjön ,előző nap is és nem magasabb a vérnyomásom.Egyszerű hormoningadozás...vele kell élni:)
2010. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami lehet, mert nekem most megvan és olyan kómás vagyok mint valami zombi :)
2010. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,én is zombi vagyok,meg szédülök.vérnyomást mértem,bár tök ideg vagyok,és állva mértem,lógatott kézzel,közben a gyereknek üvöltöttem(hogy ne fürdesse meg a macskát),de 157/93-at mért.Gondoltam hátha attól magasabb,hogy menstruálok.
2010. jún. 23. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok:) Pihenj 15 percet és ülve mérd meg utána a vérnyomásod! Magasvérnyomásos vagyok kb.15 éve és 3 gyermek anyja/ 18, 7, 3 évesek!/ Lehet az "angyaloktól" magasabb vagy mert félsz hogy megfázik a macska a fürdetéstől:):):):) jobbulást:)
2010. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az Elsőnek:)

Köszi a választ,megmértem nemsokkal utána,ülve,és akkor 123/83 volt:)Én inkább alacsony vérnyomású vagyok,ezért lepett meg,de gondoltam lehet azért ugrál föl le,mert megvan.Köszönöm a választ:)

2010. jún. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!