Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már másodszor fordul elő,...

Enik15 kérdése:

Már másodszor fordul elő, hogy 1-2 nappal mielőtt megjönne, hirtelen rosszul leszek. Valakinek még volt ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Hirtelen elkezd kegyetlenül fájni a hasam, szédülök, remegek, hányingerem van, ha nem fekszem le azonnal, elájulnék. Ha beveszek fájdalomcsillpítót, s fekszem kb. egy órát, elmúlik. De nagyon kellemetlen, ha nem vagyok otthon.

2018. szept. 30. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez velem is így van, szinte mindig. Alig van olyan alkalom, amikor nincs ez. Sokkal rosszabbul vagyok az előtte lévő pár napban, mint miután megjött.
2018. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, pedig egészséges vagyok (nincs ciszta vagy ilyesmi). Azért vizsgáltasd ki magad! Nekem nyáron durva szédülés, ájulás érzetem volt.
2018. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor volt ilyen,amikor cisztáim voltak. Vizsgáltasd ki magad.
2018. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia, nekem is hasonló problémám van. akkor kezdődik, mielőtt a menstruációm megjönne (előtte 4-5 nappal), majd egészen a vérzés végéig tart ez az érzés, sokkal tovább is. voltam kórházban, azt mondták ez a tinikorral jár, a családorvosom azt ajánlotta, hogy vérzés előtt 1-2 nappal kezdjek kálciumot szedni 10 napig, ez valamennyire enyhíti a tüneteket. azt is mondta, hogy valószínűleg szülésig ez így is maradhat. ne aggódj, nem vagy ezzel egyedül, együtt szenvedünk. 16L
2018. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!