Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaptam valami fertozest?

Elkaptam valami fertozest?

Figyelt kérdés
22 eves lany vagyok,2 evig nem volt szexualis kapcsolatom senkivel,nemreg viszont lefekudtem valakivel raadasul ovszer nelkul. Mar masnap nagyon fajt a huvelyem,ra 2 napra pedig viszketest is ereztem. Megneztem a huvelyem es valami hus szeru dolog(mehszajam lehet?) log ki onnan,es feher darabos,turos folyasom is van. Szerintetek mi lehet? Azert lehet mert sok ido utan ujra szexeltem vagy valami fertozes? Ha fertozes akkor muszaj orvoshoz mennem? Sajnos nem nagyon vagyok jartas az ilyen dolgokban,o volt a masodik ferfi akivel lefekudtem. Remelem kapok valami valaszt!

2018. okt. 2. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltétlen keres fel egy orvost.
2018. okt. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a hússzerű pukli, ha beljebb van a hüvelyedben, akkor az a méhszájad. Elkaptál egy fertőzést. A tünetek szerint hüvelygomba lehet. Lehet kapni a patikában tesztet gombára. Amennyiben az, akkor vegyél magadnak Canesten kombi hüvelykapszulát krémmel együtt adják. Orvoshoz, ha tudsz időpont nélkül menni, akkor inkább azt javasolom.
2018. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel én lehet hogy sürgősségire mennék. Ijesztő az a lógó hús szerű valami... és normálisnak tuti nem normális.

Amilyen gyorsan csak lehet orvos.

2018. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!